Bavlněné povlečení CELESTÝNA na dvě lůžka
Ložní prádlo
Parametry
| Kód produktu | 013699 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Obsah balení | 2 polštáře + 2 přikrývky |
| Materiál | Bavlna |
| Gramáž - g/m² | 140 g/m² |
| Složení | 100% bavlna |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínání | Knoflíky |
| Barva | zelená |
| Vzor | CELESTÝNA |
| Styl | Květinové, Moderní, Romantické |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Květinové bavlněné povlečení 140x200 cm – set na dvě lůžka
Bavlněné povlečení a vzor CELESTÝNA je příjemné, prodyšné a ideální pro každodenní spánek. Vzor něžných květů na zeleném zakladu je navržen tak, aby působil elegantně a zároveň útulně. Tento set povlečení na dvě lůžka obsahuje povlečení 140x200 cm pro dvě standardní přikrývky, takže ložnici snadno sladíte do jednotného stylu. 100% bavlna je měkká na dotek, šetrná k pokožce a dobře drží barvy při častém praní, přirozeně reguluje teplotu – v létě příjemně chladí, v zimě zahřeje. Vsaďte na bavlněné povlečení, které zútulní váš domov a vydrží dlouho krásné.