Parametry
| Kód produktu | 013639 |
|---|---|
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Rozměry deky | 140 x 200 cm |
| Obsah balení | 1 ks |
| Materiál | Mikroplyš |
| Gramáž - g/m² | 230 g/m² |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Složení | 100% mikrovlákno |
| Barva | zelená |
| Styl | Moderní |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Zelená deka z mikroplyše pro pohodu a teplo při každém odpočinku
Mikroplyšové deky mají zelený - olivový podklad a bílý vzor listů co přináší neotřelý styl pro ložnici i obývací pokoj. Deka z plyše dobře poslouží svou jemností a hřejivostí nejen u televize, dobré knížky či u ranní kávy na terase, ale všude tam kde se chcete cítit příjemně a komfortně. Tento přírodní design dek můžete doplnit o povlaky na polštářky co dodá interiéru kontrast neutrálních barev. Plyšové deky jsou rychleschnoucí, vhodné pro alergiky a nepouští vlákna. Hřejivé deky zlepší náladu nejen vám, ale potěší klidně i jako dárek pro rodinu či přátele.