Parametry
| Kód produktu | 009561 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Obsah balení | 2 polštáře + 2 přikrývky |
| Materiál | Bavlna |
| Gramáž - g/m² | 140 g/m² |
| Složení | 100% bavlna |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínání | Knoflíky |
| Barva | šedá/lila |
| Vzor | KARLA |
| Styl | Květinové, Romantické, Elegantní |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Květinové povlečení na 2 postele pro pohodlí a klidný spánek v bavlně
S letním motivem lučních květin se chlubí bavlněné povlečení KARLA. Probudí vaši ložnici ze zimního spánku a v tandemu odstínů sytě růžové a šedé, až tmavě šedé barvy, bude dominantou každého interiéru. Jemná 100% bavlna nabízí savý, vzdušný a poddajný materiál 100% bavlny, a tak hravě přispívá ke kvalitě spánku. Využijte výhodné balení set 2+2 na dvě postele klasickém rozměru. Ozdobte svou postel i ve dne a ochraňte lůžkoviny přehozem na manželskou postel.